Gregor László: Orosháza Open!

2012. november 26. hétfő
Írta:

Orosháza Open

Látványos kyokushin küzdelmek Orosházán!
Az orosházi Kyokushin Szabadidős Kör nem az első színvonalas látványos és értékes versenyét rendezte meg a hét végén.Orosházán, a városi sportcsarnokban került megrendezésre az Orosháza Open   kyokushin karate nemzetközi utánpótlás verseny, amelyen 40 egyesület 280 indulója három küzdőtéren vívta izgalmas küzdelmeit. Fontos, hogy az összes magyarországi kyokushin karate szervezet képviseltette magát a versenyen. A verseny  előtt köszöntötték hanshi Adámy István VIII.DAN mestert , a Magyar Kyokushin Karate Szövetség elnökét, Shihan Somogyi Zsolt VII.DAN mestert, a versenybizottság elnökét. Megtisztelten jelenlétével a versenyt Shihan Brezovai Sándor, a Honkyokushin International Karate Organisation elnöke is. Jelen volt Shihan Gregor László VI.DAN, a Békés megyei Harcművész  Szövetség elnöke is.
Zalai Mihály Úr, Orosháza város alpolgármestere megnyitó beszédében utalt arra a sok éves , jó kapcsolatra, amit a a Shihan Zsiga Zsolt vezette klub és a város között kialakult. A város és lakossága magáénak érzi a klubot, a kyokushin karate értékeit,  példát mutatva más önkormányzatoknak is. Ezután a versenyszabályok ismertetése következett, majd elkezdődtek a küzdelmek, remek hangulatban. A győzelmek megoszlottak a klubok között, jelezve azt, hogy a kyokushin karate nagy családja a szervezeti megosztottság ellenére törekszik a magas szakmai színvonalra.

Eredmények.
Gyermek III. lány -20 kg

1. Benedek Flóra (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
2. Török Vivien  (Harcos a Szélben SE, Debrecen)

 

Gyermek III. lány -25 kg

1. Balázs Lili (Kyodabas )
2. Szarvák Csenge (Oyama Szolnok )
3. Pataki Nikolett  (Pataki team )

 

Gyermek III. lány -30 kg

1. Kotormán Kata (Tadashii Dojo Szeged)
2. Verasztó Viktória (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Benedek Karina

 

Gyermek III. lány +30 kg

1. Szabó Csenge (Tiszafüred )
2. Fejes Hanna (Oyama Szolnok )

 

Gyermek II. lány -30 kg

1. Urbán Lili (Oyama Szolnok )
2. Erdei Daniella  (Oyama Dojo Szentes)
3. Földi Kitti (Nego Kyokushin Karate Egyesület)

 

Gyermek II. lány -35 kg

1. Gál Erika (Tiszafüred )
2. Lucsán Boglárka ( Hinomoto SE Vác )
3. Berki Beáta (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)

 

Gyermek II. lány +35 kg

1. Somogyi Hanga (Shin SE )
2. Horváth Enikő (Seishin SE)
3. Pataki Zsófia (Pataki  team)

 

Gyermek I. lány -35 kg

1. Kocsis Eszter (Seiken SE)
2. Steiger Jenifer (Szlovákia )

 

Gyermek I. lány -40 kg

1. Kerékgyártó Csenge (Kyo Hungaria )
2. Bohrát Viktória (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)

 

Gyermek I. lány +45 kg

1. Gál Ágnes (Tiszafüred )
2. Pataki Viktória ( Yamato Füzesabony )
3. Papp Dóra (Karcag SE )

 

Serdülő lány -45 kg

1. Kovács Boglárka (Akaryu Dojo Vaskút)
2. Lucsán Angéla ( Hinomoto SE Vác )

 

Serdülő lány -55 kg

1. Szűcs Bianka (Oyama Dojo Szentes)
2.Polák Leila (Tadashii Dojo Szeged)
3.Vincze Lilla (Akaryu Dojo Vaskút)

 

Serdülő lány +55 kg

1. Tajti Bianka (Nagykőrős )
2. Wágner Leila (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Dobák Fruzsina (Seiken SE)

 

Ifjúsági lány -55 kg

1. Sövényházi Eszter (Tadashii Dojo Szeged)
2. Novits Anett (Tora Győr )

 

Ifjúsági lány -60 kg

1. Gojdár Kamilla (Oyama Dojo Szentes)
2.Kiss Vivien (Nagykőrös )
3.Kukovecz Jázmin (Oyama Dojo Szentes)

 

Ifjúsági lány +65 kg

1. Dancsik Adél (Tadashii Dojo Szeged)
2. Sánta Vanda (Karcag SE )
3. Száraz Anita (Oyama Dojo Szentes)

 

Gyermek III. fiú -25 kg

1. Fehér Levente (Full Contact Szolnok )
2. Madari Kristóf ( Kyo Hungaria )
3. Német Balázs (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Madari Krisztián (Kyo hungaria)

 

Gyermek III. fiú -30 kg

1. Deák Ádám (Csongrád )
2. Khirer Alex  (Nagykőrös )
3. Machan Zalán (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Görög István (Baja)

 

Gyermek III. fiú -35 kg

1. Körmendi Kristóf (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
2.Kiss Richárd (Yamato Füzesabony)
2. Szeles Gergő (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)

 

Gyermek II. fiú -25 kg

1. Gémes Gergő (Oyama Dojo Szentes)
2. Dósa Zsombor (Full Contact Szolnok )
3. Ale Bálint (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3.Kecső Boldizsár (Kyo Hungaria)

 

Gyermek II. fiú -30 kg

1. Ádám Kristóf (Full Contact Szolnok )
2. Szemecz Márton (Tadashii Dojo Szeged)
3. Szurmai Soma (Full Contact Szolnok )
3. Szabó Gábor

 

Gyermek II. fiú -35 kg

1. Vincze Zoárd (Samurai )
2. Tóth Márk (Seishin  SE)
3. Száraz Csaba (Oyama Dojo Szentes)
3. Lipták Galló Máté (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)

 

Gyermek II. fiú -40 kg

1. Dósa Szigmond (Full Contact Szolnok )
2. Colibasu Marcus  (Akaryu Dojo Vaskút)
3. Alloglich Sándor

 

Gyermek II. fiú +40 kg

1. Szekeres Ádám (Seiken STKE )
2. Szekered Dávid (Szlovákia )
3. Szőke Tamás (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Megyery Balázs (Shinto)

 

Gyermek I. fiú -40 kg

1. Berei Béla (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
2. Kurucsai Patrik ( Oyama Dojo Szentes )
3. Ádám Richárd (Full Contact  Szonok )
3. Nagy Norbert (Tora, Győr)

 

Gyermek I. fiú -45 kg

1. Gojdár Csanád (Oyama Dojo Szentes)
2.Pataki Barnabás ( Yamato Füzesabony )
3.Vincze Hunor (Samuray )
3. Sós Martin ( Csongrád)

 

Gyermek I. fiú –50 kg

1. Hutóczki Péter (Kyo Hungaria )
2. Szabó Zoltán (Tiszafüred )
3. Kiss Péter (Kyo Hungaria )

 

Gyermek I. fiú -50 kg

1. Kiripóczki Roland ( Kyo Dabas )
2. Győrfi Dániel (Daisen,Dunakeszi )
3. Molnár Dániel (Harcos a Szélben  SE, Debrecen)
3. Györök Dániel (Baja)

 

Serdülő fiú -45 kg

1. Tatarek Áron (Shin SE )
2. Papp Zsombor (Seiken SE)
3. Miskolczi Benjamin  (Seiken SE)
3. Kotroczó Csaba (Seiken SE)

 

Serdülő fiú -55 kg

1. Macher Zoltán (Tora Győr )
2. Holló Boldizsár (Tiszafüred )
3. Krizsák Balázs (Akaryu Dojo Vaskút)
3.  Kovács Dániel (Tora Győr)

 

Serdülő fiú -65 kg

1. Takács Erik (Akaryu Dojo Vaskút)
2. Ratkai Zoltán (Tiszafüred )
3. Almási Szabolcs (Szlovákia )

 

Serdülő fiú -65 kg

1. Nagy Norbert  (Kyo Hungaria )
2. Bábel Kristóf (Kyodabas )
3. Ádám Zoltán (Tiszafüred )

 

Ifjúsági fiú -60 kg

1. Balog Tibor (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
2. Szilágyi Bence (Bushido SE )
3. Tóth Gergely (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)

 

Ifjúsági fiú -70 kg

1. Balogh Arnold (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
2. Wágner Márk (Orosházi Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Bouloudele Adlene (Full Contact Szolnok )

 

Junior fiú -75 kg

1. Csiba Roland (Szlovákia )
2. Tóth Áron (Oyama Szolnok )
3. Szauder Balázs ( Hinomoto SE Vác )
A verseny támogatói voltak:Orosháza Város Önkormányzata, Gyopáros Fürdő ,Try-Béta KFT.,Oros-Fitt KFT.,Oros-Security technika KFT.,G4S Biztonsági Szolgáltatások RT, Csikos József, Sárközi Zoltán, Nyolcas Erika, Gyurma Pékség, Oze Mátyás, Orosházi Rétesbolt, Devergo Orosháza, Mellis Csaba, Molnár Béla, Békés Megyei Harcművész Szövetség.

 

Gregor László
Inter Japán Magazin


Bannerek










Hírlevél

Betöltés...Betöltés...