Gregor László: Mikulás kupa

Sok érmet osztott  a kick-boxos Mikulás!

Szegeden , a Kovács Sándor vezette Szeged – Tigers SE jó hangulatú nemzetközi kick-box versenyt rendezett, amelyen a magyar versenyzőkön kívül horvát, szerb, román, szlovák, osztrák és belorusz versenyzők léptek tatamira. Négy küzdőtéren egész nap folytak a küzdelmek, nem sokat pihent a bírói kar. A versenyen nagy sikert arattak a veteránok, akik technikáikkal gondolkodóba ejtették a mai tehetségeket is. A verseny jól szolgálta az utánpótlás versenyzési lehetőségét, a klubok, versenyzők közötti sportbarátságot.Érdemes lenne gondolkodni azon, hogy a jövőben válogató-ranglista versenyként kerüljön megrendezésre!
Eredmények:

Semi-contact stop

Felnőtt:
Felnőtt – Junior
Fiúk
63 kg.

1.Haska Szabolcs (Szeged Tigers)
2.Uwe Banrath (Ausztria)
3.Balogh László (Fontana SE, Debrecen)
74 kg.
1.Harangozó Gábor (Újkígyós)
2.Jarabek Gergely (Combat „D” Szeged)


84 kg.
1.Rédei János (Bp.Hunyadi SE)
2.Patai Zsolt (Békéscsabai Lakótelepi SE)
94 kg,.
1.Gyuris Gábor (Combat „D” Szeged)
2.Koknya Péter (Bp.Hunyadi SE()
3.Szima László (Fontana SE, debrecen)
Lány

60 kg.
1.Imre Beatrix (Combat „D” Szeged)
2.Rétlaki Renáta (Újkígyós)
3.Olajos Enikő (Szigetszentmiklós-Tököl SE)
3.Pribék Andrea (Békéscsabai Lakótelepi SE)
65 kg.
1.Liszkai Krisztina (Combat „D” Szeged)
2.Pap Eszter (Dinimika SE, Körmend)
3.Csonka Zsófia (Combat „D” SE Szeged)
3.Kónya Gabriella (Bp.Hunyadi SE)

Kadett 2 fiúk

42 kg.
1.Franek Ondrej (Szlovákia)
2.Nagy Gyula (Röszke)
47 kg.
1.Homolya Dániel (Combat „D” Szeged)
2.Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Papcka Milan (Szlovákia)
3.Mivhael Jovarovics (Horvátország)
52 kg.
1.Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Vörös Attila (Makó)
3.David Bandzeladze (Beloruszia)

57 kg.
1.Bálint Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Hídvégi Nándor (Újkígyós)
3.Vetor Attila (Szigetszentmiklós-Tököl SE)
63 kg.
1.Laurincz Zoltán (Újkígyós)
2.Szász Kristóf (Kondoros)
3.Michael Ernst (Ausztzria)
3.Csonka Attila (Combat „D” Szeged)
+69 kg.
1.Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Stenger Márk Románia)
Lányok

42 kg.
1.Dominika Gumancova (Szlovákia)
2.Pallagi Dorina (Makó)
3.Rachici Anna (Románia)
46 kg.
1.Kercsmár Valentina (Dinamica SE Körmend)
2.Fábián Rita (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

50 kg.
1.Lucia Cicvara (Horvátország)
2.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Diana Sumilana (Beloruszia)
55 kg.
1.Eva Lara Brikics (Horvátország)
2.Lara Despot (Horvátország)
Kadett 1

Fiúk:

32 kg.
1.Guti Dávid (Combat „D” Szeged)
2.Mézes Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Pallagi Zoltán (Makó)
37 kg.
1.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Csák Boldizsár (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
4.Nagy Máté (Fontana SE, Debrecen)
42 kg.
1.Bednanics Dominik (4Fight SE)
2.Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Magyar István (Újkígyós)
3.Babinszki Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE)
47 kg.
1.Szentpéteri Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Bednanics Dominik (4Fight SE)
3.Óré Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Niklas Bogner (Ausztria)
57 kg.
1.Szentpéteri Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Lévai Csaba (Combat „D” Szeged)
3.James Zahirovic (Ausztria)
3.Niklas Bogner (Auisztria)


lányok:

42 kg.
1.Jana Buina (Beloruszia)
2.Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)
47 kg.
1.Laurincz Boglárka (Újkígyós)
2.Anasztazia Kraszovszkaja (Beloruszia)
3.Alekszandra Leonovics (beloruszia)
+ 47 kg.
1.Török Dóra (Újkígyós)
2.Jáksó Emese (Makó)
Gyerek fiú:

25 kg.
1.Viczián Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Stumpf Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Tórth Gergő (Szeged Tigers)
3.Lengyel András (Románia)

28 kg.
1.Laurincz Péter (Újkígyós)
2.Loós Dominik (Combat „D” Szeged)
3.Csiernyik Levente (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Tóth Dusán (Békéscsabai Lakótelepi SE)
32 kg.
1.Laurincz Péter (Újkígyós)
2.Buin Uladzsialu (Beloruszia)
3.Laczó Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Seben Péter (Újkígyós)
+32 kg.
1.Frankó Bonifác (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Lagzi Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Jurecska Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Török Vince (Újkígyós)
Lány
25 kg.
1.Hegedűs Hanga (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Viczián Vivien (Békéscsabai Lakótelepi SE)
28 kg.
1.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Leszkó Kitty (Békéscsabai Lakótelepi SE)

32 kg.
1.Zsilák Laura (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Emma Nukivh (Ausztria)
3.Székely Sára (Szeged Tigers)
3.Pallagi Viktória (Makó)
Open

Kadett 2
1.Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Harangozó Gábor (Újkígyós)
3.Szász Kristóf (Kondoros)
3.Csonka Attila (Combat „D” Szeged)
Felnőtt
1.Haska Szabolcs (Szeged Tigers)
2.Kovács Ádám (Szeged Tigers)
3.Uwe Braunhart (Ausztria)
Veterán:

74 kg.
1.Debreczeni Dezső (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Michael Gerdemits (Ausztria)
3.Gasparik Róbert (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3.Szabadi István (Röszke)
+74 kg.
1.Michael Gerdemits
2.Vas Csaba
3.Kovács Krisztián
3.Elter Antal
Light-contact

Junior-felnőtt

63 kg.
1.Haska Szabolcs (Szeged Tigers)
2.Vetor Attila (Szigetszentmiklós-Tököl SE)
3.Dékány Tamás (Szegedi Küzdősport Egyesület)
69 kg.
1.Jánosi Máté (Esztergom)
2.Pintér VBálint (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Mikhail Puzdron (Beloruszia)
79 kg.
1.Virág András (Sankudo SE, kecskemét)
2.Szalma Adrián (Küzdősport SE)
3.Kardos Zoltán (Szeged Tigers)
84 kg.
1.Szirányi Péter (Gráll SE)
2.Vas Dávid (Combat „D” Szeged)
3.Beig Róbert (Dragon SE)
89 kg.
1.Sági Nobert (LajoSport)
2.Tóth Viktor (LajoSport)
3.Bodó Balázs (METEX05 Controll SE, Szombathely)


+94 kg.
1.Pintér Bálint (METEX05 controll SE, Szombathely)
2.Kádas Levente (Bp.Hunyadi SE)
3.Csépányi Márk (Dragon SE)
3.Fülöp Imre (Szeged Tigers)
Nők

50 kg.
1.Hanna Liakuskaja (Beloruszia)
2.Gránéási Bettina (Szeged Tigers)

55 kg.
1.Makó Evelyn (Makó BUDO SE)
2.Cservenyák Gyöngyi (BG Angels
60 kg.
1.Lucia Chárová (Szlovákia)
2.Gábor Fanni (Combat „D” Szeged)
65 kg.
1.Veronika Cmárová (Szlovákia)
2.Liszkai  Krisztina (Combat „D” Szeged)
3.Pap Eszter (Dinamica SE, Körmend)
+70 kg.
1.Tombácz Tímea (makó BUDO SE)
2.Musa Daniella (Vi-Ti-Tó SE)
3.Nagy Gabriella (Szeged Tigers SE)
Junior nők

60 kg.
1.Olajos Enikő (Szigetszentmiklós-Tököl SE)
2.Sandra Slováková (Szlovákia)
3.Gulyás Gitta (Szeged Tigers SE)
Kadett 2

42 kg.
1. Ondrej Franek (Szlovákia)
2.Nagy Gyula (Popey Team)
47 kg.
1.Engerlbrecht Ádám (Esztergomi KBSE)
2.Mádi Bálkint (Fontana SE, Debrecen)
3.Szerbián Dániel (BG Angels)
3.Milan Apracka (Szlovákia)
52 kg.
1.Mészáros Attila (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Varga Bence (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Balogh Krisztián (LajoSport )
57 kg.
1.Vetor András (Szigetszentmiklós-Tököl SE)
2.Simon Márk (Combat „D” Szeged)
3.Varga György (Kondoros)
63 kg.
1.Batók Zsolt (Dinamioca SE, Körmend)
2.Hegyesi Dániel (Esztergomi KBSE)
3.Jakab Tomecek (Szlovákia)
3.Michael Ernst (Ausztria)
+69 kg.
1.Balatini Dávid (Szeged Tigers SE)
2.Durini Richárd (BG Angels)

 

Lány

46 kg.
1.Dominika Gumánová (Szlovákia)
2.Kecsmár Valentina (Dinamica SE, Körmend)
3.Fábián Rita (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
55 kg.
1.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Vancsik Petra (Dinamica SE, Körmend)
Kadett 1

Fiúk:

32 kg.
1.Balogh Kevin (Esztergom)
2.Viszket Borisz (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Rakó Bendegúz (BG Angels)
3.Györe Bendegúz (BG Angels)
37 kg.
1.Vlagyimir Ivanov (Beloruszia)
2.Révész balázs (Esztergomi KBSE)
3.Ilija Dovigyenko (Beloruszia)
3.Bolfán Ákos (METEX05 Controll SE, Szombathely)
42 kg.
1.Kajtár Bence (Esztergomi KBSE)
2.Szász Krisztófer (METEX05 Controll SE, Szombathely)
47 kg.
1.Bolfán Ádám (METEX05 Controll SE, Szombathely)
2.László Barnabás (Esztergomi KBSE)
3.Ilija Verbilo (Beloruszia)
3.James Zahirovic (Ausztria)
57 kg.
1.Vigvári Viktor (Esztergomi KBSE)
2.Újpesti Krisztián (Esztergomi KBSE)
3.Uladzsin Matvejcsuk (Beloruszia)
3.Varga György (Kondoros)
Lányok:

37 kg.
1.Darija Hurova (Szlovákia)
2.Fülöp Eszter (Hacklub)
3.Pálmai Vanda (Castrum SE)
42 kg.
1.Alina Hanchar (Beloruszia)
2.Jana Buina (Beloruszia)
3.Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)
47 kg.
1.Anasztazia Kraszuszkaja (Beloruszia)
2.Aliakszan Leanovich (Beloruszia)
3.Dinnyés Eszter (Makó BUDO SE)

Kick-light

Junior-felnőtt:

57 kg.
1.Balogh László (Fontana SE, Debrecen)
2.Horváth Zoltán (Harcklub)
3.Viszket Attila (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Vetor Attila (Szigetszentmiklós-Tököl SE)
63 kg.
1.Kollárovszky János (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Lukas Telek (Szlovákia)
3.Balázs Benedek (Harcklub)
3.Dékány Balázs(Szegedi Küzdősport SE)
69 kg.
1.Ivan Zidar (Horvátország)
2.Szabonyi László (Sankudo SE, Kecskemét)
3.Jakus Ádám (Szeged Tigers)
3.Fülöp Imre (Szeged Tigers)

74 kg.
1.Kis Máté (Szeged Tigers)
2.Virág András (Sankudo SE, Kecskemét)
3.Feigl Ádám (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Cordier Bálint (METEX05 Controll SE, Szombathely)
84 kg.
1.Szirányi Péter (Gráll SE)
2.Rimóczy Roland (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Gyöngyösi Máté (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Virág Attila (LajoSport)
89 kg.
1.Luca Jurics (Horvátorsdzág)
2.Sági Norbert (LajoSport)
3.Bodó Balázs (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Rimóczy Roland (METEX05 Controll SE, Szombathely)
+ 94 kg.
1.Molnár László (Bp.Hunyadi SE)
2.Sánta Rajmund (Harcklub)
3.Dominkó Róbert (Szeged Tigers)
Nők:

60 kg
1.Lucia Cmárová (Szlovákia)
2.Sandra Slováková (Szlovákia)
3.Bencina Kaparina (Horvátország)
3.Tamara Kompf (Horvátország)

65 kg.
1.Veronika Cmárová (Szlovákia)
2.Pap Eszter (Dinamica SE Körmend)

70 kg.
1.Boros Petra  (LajoSport)
2.Musa Daniella Vi-Ti-To SE)
+ 70 kg.
1.Boros Kata (LajoSport)
2.Tombácz Tímea (Makó BUDO SE)
Kadett 2

Fiú:

42 kg.
1.Ondrej Franek (Szlovákia)
2.Nagy Gyula Popey Team)
47 kg.
1.Milan Paprcka (Szlovákia)
2.Mádi Bálint (Fontana SE, debrecen)
3.Hallai Márk (Popey Team)
52 kg.
1.Mészáros Attila (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Varga Bence (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Katus Kevin (LajoSport)
63 kg.
1.Kádas Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Kovács Gábor (sankudo SE, kecskemét)
3.Veres Attila (BG Angels)
69 kg.
1.Schaffer Csaba (BG Angels)
2.Schaffer Gábor (Herkules)
3.Jakab Tomecsek (Szlovákia)
Lányok:

50 kg.
1.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Dominika Gumánová (Szlovákia)

55 kg.
1.Kéri Valentina (Szlovákia)
2.Vancsik Petra (Dinamica SE, Körmend)
Kadett 1

Fiú

32 kg.
1.Rakó Bendegúz (Popey Team)
2.Viszket Borisz (METEX05 Controll SE, Szombathely)
3.Györe Bendegúz (Bg.Angels)
37 kg.
1.Bolfán Ákos (METEX05 Controll SE, Szombathely)
2.Nagy Máté (Fontana SE, Debrecen)
3.Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Molnár Gergely (Bg.Angels)
42 kg.
1.Szász Krisztófer (METEX05 Controll SE, Szombathely)
2.László Barnabás (Esztergomi KBSE)
47 kg.
1.Bollfán Ádám (METEX05 Controll SE, Szombathely)
2.Kunya Noel (Bg Angels)

 

57 kg.
1.Vigrány Viktor (Esztergomi KBSE)
2.Gulyás Zoltán (Fontana SE, Debrecen)
A verseny támogatói voltak:Geoview Systems Kft, Icon repro Kft,Rádió 88,VTV Szeged,Aréna Drink Kft, Bodó Autós iskola,Dél magyar újság, Oázis Autó alkatrész kereskedés

 

Gregor László
Inter Japán Magazin

 


Ajánlott bejegyzések