Gregor László: Jó hangulat, nagy csaták Szeghalmon!

karate verseny

A hagyományoknak megfelelően Szeghalmon, a Városi sportcsarnokban rendezték meg regionális nyílt kyokushin karate versenyt, a gyermek, serdülő és ifjúsági korosztálynak.A szeghalmi Senshi Kyokushin Karate SE és vezetője, Sensei Kovács Lajos III.DAN nem csak a klubok és versenyzők, hanem az irányzatok közötti jó barátság elmélyítését is célul tűzte a verseny megrendezésével, és ez sikerült is, hiszen a a 12 kluib 89 versenyzője között a kyósokon kívül a kick-box és az ITF taekwon-do képviselői is küzdőtérre léptek. A zenére történő bevonulás után Kovács Lajos Mester köszöntötte a megjelenteket, köztük Shihan Gregor László VI.DAN mestert, a Békés Megyei Harcművész Szövetség elnökét, és a verseny főbíráját, Shihan Gyarmati Imre V.DAN mestert, aki ezután szakszerű szabályismertetőt tartott. A verseny jó hangulatát még az sem rontotta le, hogy a versenyorvosnak nem egyszer adódott kisebb- nagyobb munkája a sérülések miatt. A rendezők nagy dicséretet érdemelnek, s remélhetőleg jövőre is megrendezik a maga nemében rendhagyó viadalt!

karate verseny

Gyermek mini fiú könnyűsúly:
1. Békési Benjámin (SBKSE-KABA)
2. Németh Balázs (Orosházi  Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Szűcs Marcell, (Hajdúszoboszló)

Gyermek mini fiú nehézsúly:
1. Horváth Gergely (Karcagi SE)
2. Kőrösi Csingiz Dengizik (Senshi SE, Szeghalom)
3. Újfaludi Levente (Derecske Budo Egyesület)

karate verseny

Gyermek I. fiú könnyűsúly:
1. Szebeni Kristóf (Derecske Budo Egyesület)
2. Szabó Lóránd (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
3. Pajzs Dominik (Derecske Budo Egyesület)
3. Hosszú Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF TAEKWONDO)

Gyermek I. fiú középsúly:
1. Chlebik Bence (Hajdúszoboszló)
2. Fazekas Bence (Karcagi SE)
3. Lajtos Patrik (SBKSE-KABA)
3. Sági Roland (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)

karate verseny

Gyermek I. fiú nehézsúly:
1. Szőke Tamás (Orosházi  Kyokushin Szabadidős Kör)
2. Pénzes Sándor (Shogun Team, Debrecen)

Gyermek I. lány:
1. Kiss Gréta (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
2. Szilágyi Fruzsina (Hajdúszoboszló)
3. Tóth Boglárka (Senshi SE, Szeghalom)

karate verseny

Gyermek II. fiú könnyűsúly:
1. Bodnár Norbert (SBKSE-KABA)
2. Sidiras Stavros (Orosházi  Kyokushin Szabadidős Kör)
3. Pataki Viktor (Shogun Team, Debrecen)

Gyermek II. fiú középsúly:
1. Maglóczki Gergő (Shogun Team, Debrecen)
2. Farkas Bálint (Shogun Team, Debrecen)
3. Szilágyi József (Shogun Team, Debrecen)
3. Palotai Gyula (Derecske Budo Egyesület)

karate verseny

Gyermek II. fiú nehézsúly:
1. Szabó Bence (Derecske Budo Egyesület)
2. Sarkadi Bence (Karcagi SE)
3. Nagy Máté (Shogun Team, Debrecen)

Gyermek II. lány könnyűsúly:
1. Kiss Eliza (Hajdúszoboszló)
2. Pál Éva (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)

karate verseny

Gyermek II. lány nehézsúly:
1.
Papp Dóra (Karcagi SE)
2. Bene Brigitta (Békéscsaba Lakótelepi SE All-Style Karate)

Serdülő fiú könnyűsúly:
1. Bodnár József (SBKSE-KABA)
2. Mészáros Norbert (Shogun Team, Debrecen)
3. Mundrucz Péter (Senshi SE, Körösladány)

karate verseny

Serdülő fiú középsúly:
1. Zsólyomi Zsombor (Shogun Team, Debrecen)
2. Sági Zsolt (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)
3. Takács Péter (Békéscsabai Lakótelepi  SE ITF TAEKWONDO)

Serdülő fiú nehézsúly:
1. Adorján Patrik (Shogun Team, Debrecen)
2. Bene Zalán (Békéscsaba Lakótelepi  SE All.-Style Karate)
3. Katona Dániel (Derecske Budo Egyesület)

karate verseny

Serdülő lány könnyűsúly:
1. Maglóczki Kira (Békéscsabai Lakótelepi  SE ITF TAEKWONDO)
2. Rákóczi Réka (Békéscsaba Lakótelepi  SE All-Style Karate)
3. Fábián Rita (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)

Serdülő lány nehézsúly:
1. Agárdi Terézia Amanda (Senshi SE, Körösladány)
2. Balikó Stella (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF TAEKWONDO)
3. Kovács Vivien (Békéscsabai Lakótelepi  SE iTF TAEKWONDO)

karate verseny

Ifjúsági fiú:
1. Sitku Roland (Shogun Team, Debrecen)
2. Kovács Dávid (Shogun Team, Debrecen)
3. Csontos Norbert (Hegyesi Kick-Box SE, Füzesgyarmat)

 

Gregor László
Inter Japán Magazin

 


Ajánlott bejegyzések