Elkeltek a kick-boksz light-contact országos bajnoki címek!

Esztergomban rendezték meg a Magyar kick-box Szakszövetség 2013 évi felnőtt Light-contact országos bajnokságának döntőjét, ahová az egyes súlycsoportok legjobbjait hívták meg a ranglista alapján. A bajnoki döntő tétje nem csak az ez évi országos bajnoki cím, hanem a decemberi , a törökországi Antalyában megrendezésre kerülő Light-contact Világbajnokságra kijutás jogának megszerzése.
A mérkőzéseken azért meglátszott, hogy az őszi versenyévad elején vannak a versenyzők. Az esélyesek többsége gond nélkül igazolta a papírformát, és az eddigi válogatottak többsége a dobogó legfelső fokára léphetett.

Kick-boksz Felnőtt Light-contact Országos Bajnokság döntője:
Eredmények:
Férfiak:
57 kg.
1. Rizmayer Norbert (Esztergomi Kick-box SE) Edző: Zrínyi Miklós
2. Vetor Attila (Szigetszentmiklós – Tököl SE)

63 kg.
1. Kovács Ádám (Tigers SE, Szeged) Edző: Kovács Sándor
2. Fülöp Imre (Tigers SE, Szeged)

69 kg.
1. Elszaszer Dávid (Szigetszentmiklós – Tököl SE) Edző: Gnyálin István
2. Jánosi Máté (Esztergomi Kick-box SE)
74 kg.
1. Bárdosi Sándor (Metex05-Controll Sportegyesület, Szombathely) Edző: Dancsó Zoltán
2. Pélyi Péter (Esztergomi Kick-box SE)

79 kg
1. Zsarkó Dániel Péter . (ITF Taekwon-do Hódmezővásárhely) Edző: Máté Zoltán
2. Dosztál Dávid (Metex05-Controll Sportegyesület, Szombathely)

84 kg.
1. Dancsó Zoltán (Metex05-Controll Sportegyesület, Szombathely) Edző: Koszogovits Mihály
2. Gyöngyösi Máté (Metex05-Controll Sportegyesület, Szombathely)
3. Tóth Viktor (Lajos Sport Karate Team)

89 kg.
1. Irimi Norbert (Bp. Hunyadi János SE) Edző: Szűcs Zoltán
2. Koller Zoltán (Százhalombattai Kick-Box S.E.)
3.Hegedűs Dávid (Bp. Árpád DSE)

94 kg.
1. Bayer Péter (Esztergomi Kick-box SE) Edző: Zrínyi Miklós
2. Dezső Vilmos (Metex05-Controll Sportegyesület, Szombathely)
3. Sági Norbert (Lajos Sport Karate Team)

Nők:
50 kg.
1. Makó Evelyn (Makó BUDO Klub) Edző: Makó János
2. Bécsi Nikolett (Veszprémi Thai-Box SE.)

55 kg.
1. Busa Gabriella (Tigers SE, Szeged) edző: Kovács Sándor
2. Olajos Enikő (Szigetszentmiklós – Tököl SE)

60 kg.
1. Boros Kata (Lajos Sport Karate Team) Edző: Nagy Lajos
2. Elszaszer Kitti (Szigetszentmiklós – Tököl SE)

+70 kg.
1. Sélley Anna (Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Zrínyi Miklós, Gregor László
2.Boros Petra (Lajos Sport Karate Team)


Ajánlott bejegyzések